Poland & CEE Retail Summit 2024 - 15 edycja
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, Warszawa
9-10 kwietnia 2024
Zapraszamy na kongres Poland & CEE Retail Summit 2024. Po ogromnym sukcesie naszego poprzedniego wydarzenia w 2023 r., z którego retrospekcje można zobaczyć na naszej [stronie internetowej z podsumowaniem wydarzenia tutaj


W roku 2024 doświadczycie Państwo jeszcze większej dawki wiedza i wyniesiecie bogatsze doświadczenia. Na kwiecień 2024 oprócz Retail Summit zaplanowaliśmy też kongres eRetail CEE i European Circular Retail Congress. Zwykle te konferencje odbywają się oddzielnie i w innym czasie, tym razem zostały jednak połączone, aby zapewnić wszechstronniejsze wrażenia. Kierujemy się naszym mottem „Łączenia ludzi na rzecz wzrostu”, temat przewodni na 2024 to „Łączenie serc i umysłów: gdzie inspirująca treść naszych kongresów jest zgodna z pilnymi wymaganiami branży handlu detalicznego i branży CPG”, pokazuje on naszą misję łączenia innowacyjności z potrzebami branży. Jako że powili, ale nieuchronnie zbliżamy się do kongresu zapraszamy do przejrzenia strony internetowej Poland & CEE Retail Summit 2024 i zapoznania się z obiecującymi możliwościami, które dla przygotowaliśmy. Naciśnij przycisk poniżej i wyrusz razem z nami w tę transformacyjną podróż w kierunku poszukiwania granic innowacyjności w handlu detalicznym.

Były Prezydent Polski Lech Wałęsa wraz z Casperem Haringiem, CEO European Conference United oraz z pozostałymi, wybitnymi Prezesami firm z branży handlu detalicznego wspólnie inaugurują Retail Summit 2024 podczas V CEO Pre-Conference Dinner.