O EUROPEAN CONFERENCES UNITED


Angażując się w różnorodne inicjatywy wspierające rozwój wielu branż w Polsce i zagranicą, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że w epicentrum współczesnego świata biznesu znajduje się klient. Jednocześnie stało się oczywiste, że największym kapitałem każdej organizacji są jej pracownicy.


Uważamy, że przedsiębiorstwa powinny koncentrować rozwój biznesu na ciągłym podnoszeniu jakości życia i satysfakcji klienta. 


Celem powinno być zapewnienie konsumentom wysokiego poziomu komfortu i dobrego samopoczucia. Dlatego kluczowe elementy strategii wzrostu obejmują ciągłą transformację podążającą za szybko zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami klientów. Jest to możliwe tylko w przypadku, kiedy menedżerowie rozumieją i doceniają, że ich życie zawodowe jest niekończącym się procesem rozwoju i nauki. 


Dlatego w ECU dążymy do wspierania organizacji i ich pracowników w budowaniu lepszego jutra dla swoich klientów. Robimy to, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. 


W ten sposób zarówno firmy, które wspieramy, ich pracownicy, jak i my sami zmieniamy życie klienta na lepsze, wygodniejsze w znacznie przyjemniejszym i zdrowszym środowisku.  Casper Haring

Chief Executive Officer


Naszą misją w ECU jest ciągłe ulepszanie życia klientów. Chcemy to osiągnąć za pośrednictwem naszych różnych platform biznesowych.

Joanna Gajek-Donizak

Conference Director Retail/FMCG

Nasze platformy biznesowe pozwalają podążać za potrzebami konsumentów, rozwijać relacje z klientami, a także ulepszać ich  doświadczenia.

Michael Samuel

Customer Service Director


Za pośrednictwem naszych platform biznesowym chcemy skoncentrować się przede wszystkim na współpracy biznesowej, transformacji cyfrowej, innowacjach oraz zrównoważonym rozwoju.

Dołącz do naszych platform biznesowych: