Dzień Specjalny, 2 września 2021r

 European Circular Retail Congress


Wszyscy chcemy zobaczyć na własne oczy klientów zadowolonych z oferowanych przez nas usług. Chcemy też, aby jak najwięcej naszych klientów było szczęśliwych. Podsumowując, dążymy do zrównoważonego rozwoju biznesu napędzanego potrzebami i oczekiwaniami klientów!

Niedawne badanie przeprowadzone przez GfK Polonia pokazały, które firmy zostały tegorocznymi liderami rynku pod względem satysfakcji i lojalności klientów. Zwykle wyniki te zostałyby zaprezentowane na wiosnę podczas European Circular Retail Congress, ale z oczywistych powodów wydarzenie zostało przesunięte na 27 -28 października 2021 roku.

Jednak nie możemy się doczekać, aby już teraz podzielić się informacją kto zwyciężył, świętować sukces i dowiedzieć się, co się za nim kryje.

Dlatego zapraszamy do udziału w „Wyjątkowym Dniu” i wysłuchania inspirujących liderów opowiadających o tym, jak ich firmy zmieniły się i dzięki temu osiągnęli sukces – zostali uznani przez swoich klientów za najlepszą sieć. To przedsmak tego, co czeka Państwa podczas European Circular Retail Congress!
O Program


Zarejestruj się za darmo


O Retail Champion 

Dla kogo


  • Sieci handlowych, specjalistów zainteresowanych: doświadczeniem klienta, lojalnością klientów, technologią w sklepie, (zdrowym) zarządzaniem kategoriami żywności, marketingiem i zarządzaniem marką
  • Producentów FMCG, profesjonalistów zainteresowanych: marketingiem handlowym, marketingiem klientów, lojalnością klientów, sprzedażą, doświadczeniem klienta 
  • oraz wszystkich innych specjalistów współpracującymi ze sprzedawcami żywności

 


Dlaczego wziąć udział


  • Dowiedz się, jak zwycięskie sieci handlowe integrują plany Customer Experience ze strategią biznesową i dowiedz się, jak możesz skorzystać z ich wiedzy i działań
  • Zmieniają się wymagania konsumentów -dowiedz się, co się zmieniło i co jeszcze ma się zmienić post- COVID-19

Kluczowe punkty zainteresowania


  • Odkryj powrót Customer Experience w nowej rzeczywistości
  • Zrozum, dokąd zmierzamy w handlu detalicznym (w obszarze obsługi klienta, lojalności klientów, technologii)
  • Dowiedz się, jak dostosować się do zmieniających się potrzeb konsumentów


Dołącz do nas w Dniu Specjalnym, 2 września 2021r


W przeszłości mój zespół miał przyjemność zdobyć kilka nagród za nasze działania marketingowe. Przygotowując się do prezentacji podsumowującej nasze działania, które doprowadziły do zdobycia nagrody, zdałem sobie sprawę z dwóch rzeczy:
 
Po pierwsze, nie chodziło wyłącznie o jej zdobycie, choć było to również niezwykle miłe. Ważniejsze jednak było to, dlaczego ją zdobyliśmy! To, co faktycznie zrobiliśmy, co mnie i mój zespół do niej doprowadziło - to był prawdziwy sukces!
 
Po drugie, myślę, że możliwość stwierdzenia przez Laureatów nagrody Retail Champion „jesteśmy mistrzem handlu detalicznego roku, dlatego że wybrali nas nasi klienci” ma ogromną wartość. Zaś sam fakt jej zdobycia, w rzeczywistości stwarza ogromne oczekiwania, którym nie tak łatwo będzie można sprostać!
 
Osobiście nie mogę się doczekać wystąpień, które pojawią się podczas „Wyjątkowego Dnia” bo wiem, jak ważna jest wymiana wiedzy i spostrzeżeń, która prowadzi ostatecznie do poprawy biznesu dla wszystkich konsumentów w Polsce!


Casper Haring
CEO
European Conferences United